ESCOBART.PL

Koszulki patriotyczne męskie z nadrukiem

Motyw patriotyczny na ubraniach jest w ostatnich latach bardzo popularny. Jeżeli nadruki są odpowiednio dobrane, dobrze przedstawiają symbole narodowe i nikogo nie obrażają to można śmiało stwierdzić, że tego typu moda jest niezwykle ciekawa do zestawiania z innymi częściami garderoby. Na stronie internetowej Escobart.pl również znajdziesz odzież patriotyczną i dlatego dzisiaj przygotowaliśmy dla Was zestawienie. Idealna koszulka patriotyczna może być Twoja w kilka chwil!

Koszulka patriotyczna - różnorodność motywów

Tego typu koszuli stają coraz bardziej popularnym trendem, który idealnie wpisuje się do odzieży ulicznej. Nie bez znaczenia jest on dla osób, które chcą podkreślić swój indywidualny styl. Są również świetne dla tych, które po prostu identyfikują się z wartościami takimi jak kraj, w którym żyją. Koszulki tego typu z powodzeniem zestawiane są na równi ze stylizacjami, w których pokazują się na co dzień. Wykorzystują je także w momentach ważnych, takich jak uroczystości państwowe. Wiele osób zakłada je także do pracy. Nie ma zatem jednoznacznej odpowiedzi na pytania, na jakie okoliczności dane elementy odzieży są wykorzystywane. To wszystko jest kwestia indywidualnych preferencji oraz potrzeb osób, które decydują się na ich zakup.

Symbol Polski Walczącej zdecydowanie najczęściej możemy odnaleźć na rozmaitych częściach ubiorów kupowanych przez młodych patriotów. Ten element wykorzystywany był w okresie II wojny światowej w czasie okupacji przez nazistowskie Niemcy. Znak ,,P" był swoistą kotwicą polski walczącej. Symbol ten miał dawać ludziom nadzieję na pokonanie niemieckiego agresora. Symbolizował walkę i poświęcenie, a także był sposobem na motywację lokalnej społeczności do działań ukierunkowanych na podtrzymanie polskiej państwowości.

Innym motywem, równie często przewijającym się na odzieży jest husaria. Ona z kolei była jednostką zbrojną I Rzeczypospolitej, którą utworzono na początku XVI wieku. Znana jest z wielu zwycięstw na polu walki w tym między innymi z bitwy pod Orszą, Byczyną czy Lubiszewem. Husaria jest również obecna w wielu bardzo popularnych tekstach kultury, nie tylko w formie pisanej, ale również wizualnej. Malował ją między innymi Kossak i Pawilszak, jednak nie brakuje też przekazów od zagranicznych artystów. Nic zatem dziwnego, że wielu młodych Polaków identyfikuje się z tym symbolem. Oznacza on niezwykłą waleczność i serce do swojego narodu.

Odzież patriotyczna - z czym ją zestawiać?

Koszulki patriotyczne bardzo chętnie noszone są podczas różnych uroczystości państwowych w celu podkreślenia przynależności do polskiej społeczności. Historia Polski jest dla wielu z nich niezwykle istotna, dlatego wszelkiego rodzaju marsze są bardzo często oblegane przez osoby z takimi elementami garderoby. Każda koszulka w naszym sklepie posiada specjalny nadruk, ukazujący Orła Białego z herbu Polski, wspomniany wcześniej motyw husarii czy klasyczny napis "Polska". Pasuje ona do każdego dołu. Świetnie sprawdzi się w przypadku niebieskich jeansów czy czarnych legginsów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium