ESCOBART.PL

Koszulki specjalistyczne męskie

Odzież specjalistyczna to ubrania, które często noszone są przez przedstawicieli takich zawodów jak strażacy, policjanci czy ochroniarze. Taki ubiór może przybierać różne formy. Jedną z najważniejszych jego funkcji jest funkcja reprezentatywna. Koszulki specjalistyczne projektowane są więc tak, by osoba postronna mogła z łatwością zidentyfikować pracownika pełniącego daną funkcję w przestrzeni obiektu lub wydarzenia. W ofercie Escobart znajdziesz specjalistyczne T-shirty z wyraźnymi nadrukami, które pozwolą Tobie lub Twoim pracownikom pozostać widocznymi.

Koszulki specjalistyczne Escobart — pozwól, by wizerunek zasygnalizował rolę

Przedstawiciele profesji, których zadaniem jest utrzymanie porządku i bezpieczeństwa, pełnią niezwykle istotną funkcję. Nie tylko pomagają oni rozwiązywać problemy, lecz również pozwalają poczuć się bezpieczniej osobom przebywającym w danej przestrzeni, na przykład na terenie obiektu handlowego lub imprezy masowej. Aby jednak mogli oni działać skutecznie, muszą dysponować odpowiednim wyposażeniem. Szczególnie istotna będzie tu odpowiednia odzież, wyposażona w stosowne oznaczenia.

Symbole te powinny być możliwie proste i maksymalnie łatwe w interpretacji, tak, aby nikt nie miał wątpliwości, jaką rolę pełni dana osoba. Najlepszym wyborem będą więc te koszulki, na których symbol lub napis w wyraźny sposób będzie odcinał się od tła. Właśnie takie modele T-shirtów znajdziesz w sklepie Escobart. Białe i kolorowe, monochromatyczne nadruki wykonujemy na koszulkach w kolorze czarnym, co pozwala uzyskać odpowiednio wysoki kontrast, a dzięki temu — widoczność

Koszulki specjalistyczne dla różnych profesji

 

Opracowując naszą ofertę koszulek specjalistycznych, postawiliśmy na wprowadzenie do niej modeli dedykowanych najróżniejszym profesjom. Model dla siebie znajdą tu na przykład fizjoterapeuci i instruktorzy, którzy chcą, by ich ubiór wyraźnie odróżniał ich od członków grupy zajęciowej. Proponujemy także koszulki specjalistyczne dedykowane pracownikom firm ochroniarskich, z wyraźnym białym napisem na czarnym tle. Odpowiedni model T-shirtów znajdą tu także członkowie wyspecjalizowanych formacji.

T-shirty specjalistyczne Escobart — maksymalna wygoda i prosty krój

Wybierając koszulkę specjalistyczną z oferty Escobart, stawiasz na najwyższą jakość wykonania pod każdym względem. Materiał, z którego szyjemy nasze T-shirty, to 100% wysokogatunkowej bawełny o gramaturze wynoszącej aż 185/195g/m2. Taka grubość zapewnia komfort termiczny i zwiększoną odporność na przetarcia czy rozciąganie. Wykonana z takiego materiału koszulka będzie zachowywać swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach. Dla pewności wykończyliśmy kołnierz każdego z T-shirtów specjalnym ściągaczem z taśmą wzmacniającą.

Uniwersalny, klasyczny krój koszulki sprawia, że będzie ona mogła być noszona przez osoby o różnych sylwetkach. W sklepie Escobart możesz kupić specjalistyczne T-shirty męskie w rozmiarach od S do aż 3XL. Każdy z nadruków wykonujemy za pomocą wysokiej jakości farb, nanoszonych na materiał metodą sitodruku. Dzięki takiemu zabiegowi dajemy Ci pewność, że umieszczone na koszulce napisy lub grafiki przez długi czas nie wyblakną i nie popękają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium