ESCOBART.PL

Śmieszne koszulki damskie

Koszulki z zabawnymi napisami dla kobiet to jeden z najciekawszych prezentów, jakie możesz dopasować właściwie do każdej okazji. Wszystkie wieczory panieńskie, urodziny, imieniny, Dzień Kobiet czy Walentynki oraz cała masa innych mniejszych czy większych okazji, to dobra pora na podarowanie kobiecie śmiesznej koszulki. Może to być prezent samodzielny lub też dodatek do prezentu w postaci biżuterii, kwiatów lub też bardzo romantycznej kolacji w dobrej i drogiej restauracji albo też wieczoru w domu z kolacją przy świecach. Tutaj najważniejsza jest pamięć o drugiej osobie i chęć sprawienia jej przyjemności. Spokojnie możesz także zrobić sobie taki prezent sama, zwłaszcza w przypadku mocniejszych napisów, których być może nikt nie odważyłby Ci się podarować, nie wiedząc, jak na nie zareagujesz. Wybierz więc coś dla siebie lub dla bliskiej osoby i spraw jej lub też samej sobie przyjemność.

Leniwiec Damska koszulka Leniwiec Damska koszulka
Producent: JHK
Cena: 39,88 zł
zobacz więcej
Pikachu Damska koszulka Pikachu Damska koszulka
Producent: JHK
Cena: 39,88 zł
zobacz więcej
Malt whisky Damska koszulka Malt whisky Damska koszulka
Producent: JHK
Cena: 39,88 zł
zobacz więcej
Smoking Damska koszulka Smoking Damska koszulka
Producent: JHK
Cena: 39,88 zł
zobacz więcej
Krawat Damska koszulka Krawat Damska koszulka
Producent: JHK
Cena: 39,88 zł
zobacz więcej

Koszulki damskie t-shirt zabawne – wytrzymałość, jakość i dobre dopasowanie

W koszulkach typu t-shirt najważniejsze jest to z jakiego materiału zostały one wykonane. W tej kategorii znajdziesz wyłącznie koszulki damskie wykonane z wysokiej jakości bawełny o podwyższonej trwałości. Zapewnia to możliwość bardzo długiego ich użytkowania, bez obaw o stan samej koszulki, jak i zdobiących ją napisów oraz grafik, które są ich najważniejszą częścią. Duża liczba prań nie jest groźna dla tak dobrych jakościowo ubrań. Nie będziesz mieć także żadnego problemu z dobraniem rozmiaru, gdyż dostępne są wszystkie od S do XL. Jeżeli kupujesz koszulkę na prezent to najlepiej sprawdź, jakie rozmiary nosi osoba, której chcesz zrobić prezent.

Koszulki damskie t-shirt zabawne – wybierz swój napis lub grafikę

Tutaj musisz się zdać na swój gust oraz swoje poczucie humoru, jeśli kupujesz koszulkę dla siebie. Jeżeli ma to być prezent to pomyśl, co wywoła uśmiech u tej osoby. Możesz dokonać wyboru spośród takich śmiesznych napisów jak: I Love Hot Moms, szukam drugiej połówki może być 0,7l, Jestem Zaradna, Obrotna, ładna, Zdolna, Ambitna, Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije, Jestem dobra w łóżku, mogę spać godzinami, Jak kocha to połyka, nic nie muszę, Jestem bardzo dobrym złym przykładem.       

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium