ESCOBART.PL
Formy płatności

Formy płatności dostępne dla Klientów sklepu ESCOBART obsługuje operator:

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Jest to największy, najbezpieczniejszy oraz najbardziej zaufany operator płatności online w Polsce.

Korzystanie z usług serwisu Przelewy24 pozwala na przeprowadzanie transakcji na wszystkich urządzeniach i przy użyciu wielu metod płatności – szybkich przelewów, BLIKA, kart płatniczych, płatności mobilnych (Apple Pay, Google Pay), portfeli elektronicznych czy rat.

Istnieje również opcja zamówienia za pobraniem (dodatkowy koszt +2zł), wtedy należną kwotę będzie można zapłacić gotówką kurierowi przy wręczaniu przesyłki.

PŁATNOŚCI KROK PO KROKU

W trosce o komfort wszystkich kupujących, a zwłaszcza tych, którzy nie korzystają często z komputera i internetu, a do zakupów w sieci skłoniła ich obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa, przygotowaliśmy instrukcję płatności przez Przelewy24 krok po kroku.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium